Stowarzyszenie Rozwoju Twierdzy Modlin klimatyzacja Nowy Dwór Mazowiecki Granix Nagrobki Agencja artystyczna You and Me House of Funk Radio Poland medical service Modlin Twierdza AdlistaPL Usługi pogrzebowe Nowy Dwór Mazowiecki Zabawki edukacyjne toys.edu.pl domena na sprzedaż Borkowska.eu Gestalt psychoterapia dzikowski Barrioloco koncerty warszawa borkowska alicja

Tomasz Stockinger

Tomasz Stockinger

 

 

 

 

 

 

 

Aktor filmowy, teatralny i serialowy co potwierdzają role zagrane w filmach stanowiących klasykę kina polskiego m. in. „Znachor”, „Lata Dwudzieste Lata Trzydzieste”. Aktor znany także z pierwszoplanowej roli w serialu „KLAN” .

„Melodią wracasz do mnie” to tytuł płyty, która jest efektem umiejętności wokalnych Tomasza Stockingera. Na płycie znalazły się dobrze znane przeboje lat 30-tych i 50-tych, ale także utwory współczesnych autorów takich jak Jacek Cygan czy Wojciech Młynarski.

Wszechstronność artystyczna daje aktorowi również umiejętność wcielania się w postać konferansjera, który tworzy znakomitą atmosferę wprowadzając anegdoty, skecze i piosenki.